Czy miałeś w swoim życiu taki moment, gdy miałeś poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, to, co robisz ma głębokie znaczenie a ty jesteś w żywym i świadomym kontakcie z prawdziwym sobą oraz ze swoimi wartościami?

A gdybyś usłyszał, że to nie kwestia przypadkowości ani ezoteryka, a elementy sprawdzone i praktykowane w nurtach psychologicznych, neuronauka i badania społeczno-osobowościowe?

Psychologia egzystencjalna, logoterapia i noo-psychoterapia, neuronauka oraz psychologia humanistyczna przysłużyły się do stworzenia unikatowego programu, który traktuje człowieka wielowymiarowo i rozwija go holistycznie, zależnie od jego aktualnego punktu wyjścia jak i kontekstu sytuacyjnego.

Czy chcesz pracować z sensem osobistym i odkrywać, przeżywać i realizować swoje wartości? A może zależy ci, aby, jako lider, rozumieć współpracowników, pracowników, nadać zupełnie nową jakość komunikacji, angażować w sposób spersonalizowany i realnie ich rozwijać? Czy chciałbyś tworzyć świadomą kulturę organizacyjną, jej DNA w oparciu o sens i wartości, aby firma i pracownicy różnych szczebli optymalnie funkcjowali? Jeśli choć raz odpowiedziałeś sobie “tak”, to ten głęboki, pełen bogatych i innowacyjnych metod program jest dla ciebie.